Запчастини на всі моделі ACURA

ACURA
Виберіть модель
Виберіть модифікацію
Уточніть рік
ACURA
Виберіть модель
Уточніть рік

Підібрати і купити запчастини на ACURA в нашому інтернет-магазині partsbox.com.ua можна таким чином:

Останні 35 років інженери Acura були одержимі своїм проєктом. Будуючи автомобілі вони порушували правила, в той момент як інші, ймовірно, вважали їх божевільними. «Саме так роблять люди, доки вони молоді»,- вважає команда Acura.

Коли у них були проблеми, які потрібно було вирішувати, кожна людина у колективі брала участь в обговореннях. Вони часто проводили імпровізовані зустрічі під назвою вагайя (wagaiya), де народжувалися найдивніші ідеї та втілювались в життя найрадикальніші концепції.

В 1986 зародилася їх культура:

«Acura народилася з пристрасті, суєти та мислення над  стартапом. Через секретні нічні зустрічі, віддані інженери Honda визначили, ким стане Acura. Менш ніж за рік вони створили дилерські центри та піднялися на вершину з двома розкішними класичними автомобілями, Integra та Legend».

Вже в 1989, всього за три роки вони перевернули індустрію суперкарів із NSX. Ці машини могли б конкурувати на трасі, але ним керували щодня. Ви можете сісти в нього, скласти свої клюшки в багажник, проте вам не потрібно мати свого механіка задля розгону. Motor Trend назвав цей автомобіль «найкращим спортивним автомобілем, коли небудь створеним».

У 2013, коли вони створили Manufacturing Center (PMC) у Мерісвіллі, штат Огайо, вирішили побудувати найкраще виробниче підприємство у світі- місце для експериментів та створення нових технологій і процесів. Так було створено NSX нового покоління.

«Як невтомні «що-якщо» креативні інженери, ми завжди будемо молодими серцем, ризикуватимемо та створюватимемо сміливі інновації, встановимо нові стандарти точного виробництва та слідуватимемо нашим мріям, якими б неймовірними вони не були.»

Щоб знайти потрібну деталь Ви можете скористатись трьома способами пошуку:

  1. З’ясуйте марку автомобіля та уточніть її у формі вище, потім натисніть кнопку «Підібрати запчастини»;
  2. При виникненні будь-яких труднощів або ж за допомогою Ви можете звернутись до наших фахівців, вони зорієнтують та допоможуть Вам знайти потрібну запчастину;
  3. Якщо маєте каталожний номер (артикул), запчастини можна знайти за допомогою пошуку у шапці сайту.

В каталозі «PartsBox» Ви зможете знайти детальні характеристики запчастин, фотографії та актуальні ціни. За потреби, наші фахівці допоможуть Вам підібрати автозапчастини на Acura за VIN-кодом автомобіля.

Автозапчастини на Acura можуть мати більше сотні варіацій, це залежить від року випуску, моделі та модифікацій автомобіля. Звернувшись до магазину «PartsBox», Ви можете бути впевнені, що всі запчастини підійдуть саме вашому автомобілю, ціна буде мінімальною, а доставка здійсниться в найкоротші терміни.

Ви маєте змогу замовити доставку в Києві (зокрема термінову), а також до інших міст (районних центрів) України. Наприклад до Дніпра, Львова, Одеси чи Харкова.

Оплату можна здійснити в момент отримання товару.

Категорії автозапчастин