Запчастини на всі моделі ALFA ROMEO

ALFA ROMEO
Виберіть модель
Виберіть модифікацію
Уточніть рік
ALFA ROMEO
Виберіть модель
Уточніть рік

Підібрати і купити запчастини на ALFA ROMEO в нашому інтернет-магазині partsbox.com.ua можна таким чином:

У 1906 році у Неаполі було засновано Società Italiana Automobili Darracq. Це була дочірня компанія лондонського відділення відомого і багатого французького автозаводу.

Необхідність фабрики працювати з хорошим обладнанням, незабаром змусила компанію переїхати до Мілана, в район Портелло. Однак, комерційні результати були незадовільними, і керуючий директор компанії – кавалер Уго Стелла – запропонував створити нову компанію.

24 червня 1910 року A.L.F.A. була запущена, фінансована тими ж інвесторами, які підтримували попередню компанію Darracq, і базувалася на машинобудівних заводах у районі Портелло в Мілані.

У тому ж році Уго Стелла та Джузеппе Мерозі, перший головний інженер компанії, підписали угоду про створення двох автомобілів, названих 24 HP та 12 HP відповідно до кінських сил.

24HP, назва якого вказує на потужність автомобіля, був першим A.L.F.A. Автомобіль, який вийшов із воріт фабрики Portello, повністю розроблений італійськими інженерами.

У 1910 році проект швидко розширився, коли 24HP продемонстрував свою механічну досконалість: двигун потужністю понад 40 кінських сил із максимальною швидкістю 100 км/год. До 1913 року було випущено чотири серії: A, B, C і D, потужність і максимальна швидкість зростали до 45 CV і 110 км/год.

Його модель-бестселер поставлялася з відкритим кузовом Torpedo і вміщала від чотирьох до семи осіб, як і закрита версія Limousine. Він також випускав двомісні Spiders, а також дві гоночні моделі "Tipo Corsa", двомісні моделі.

Успіх комплектації торпед частково був зумовлений використанням верховним командуванням італійської армії під час Першої світової війни. Всього було виготовлено понад 200 шасі.

Щоб знайти потрібну деталь Ви можете скористатись трьома способами пошуку:

  1. З’ясуйте марку автомобіля та уточніть її у формі вище, потім натисніть кнопку «Підібрати запчастини»;
  2. При виникненні будь-яких труднощів або ж за допомогою Ви можете звернутись до наших фахівців, вони зорієнтують та допоможуть Вам знайти потрібну запчастину;
  3. Якщо маєте каталожний номер (артикул), запчастини можна знайти за допомогою пошуку у шапці сайту.

В каталозі «PartsBox» Ви зможете знайти детальні характеристики запчастин, фотографії та актуальні ціни. За потреби, наші фахівці допоможуть Вам підібрати автозапчастини на Alfa Romeo за VIN-кодом автомобіля.

Автозапчастини на Alfa Romeo можуть мати більше сотні варіацій, це залежить від року випуску, моделі та модифікацій автомобіля. Звернувшись до магазину «PartsBox», Ви можете бути впевнені, що всі запчастини підійдуть саме вашому автомобілю, ціна буде мінімальною, а доставка здійсниться в найкоротші терміни.

Ви маєте змогу замовити доставку в Києві (зокрема термінову), а також до інших міст (районних центрів) України. Наприклад до Дніпра, Львова, Одеси чи Харкова.

Оплату можна здійснити в момент отримання товару.

Категорії автозапчастин