Запчастини на всі моделі BENTLEY

BENTLEY
Виберіть модель
Виберіть модифікацію
Уточніть рік
BENTLEY
Виберіть модель
Уточніть рік

Підібрати і купити запчастини на BENTLEY в нашому інтернет-магазині partsbox.com.ua можна таким чином:

У 1919 році У.О. Бентлі створив свій перший автомобіль, втіливши в ньому свою пристрасть до чудових матеріалів та тонкої ручної роботи. Це визначило концепцію Bentley, якою марка керувалася сто років з моменту створення і продовжує слідувати сьогодні.

Віддаючи данину пам'яті людині, з якої все це починалося, компанія Bentley до свого столітнього ювілею випустила вишуканий пакет опцій та аксесуарів ручної роботи, який буде встановлено на кожен автомобіль, у 2019 році. Специфікація Centenary тонко відбиває в елементах оздоблення стиль цілої доби. Така нагода випадає раз на сто років — стати власником рідкісного ювілейного автомобіля.

Напередодні вікового ювілею Bentley вони згадували про людей та події, що залишили найяскравіший слід.

Від Бентлі, який прийняв сміливе рішення про заснування Bentley Motors у 1919 році, до нинішньої команди, яка налічує майже 4000 співробітників з унікальним досвідом та навичками, — такий наш шлях. Всі виняткові автомобілі Bentley завжди створювалися особливими людьми і лише з найкращих матеріалів.

За кермом цих автомобілів завжди сиділи особливі водії. Від азартних Bentley Boys та Bentley Girls, які брали участь у перегонах 1920-х років, спонукаючи У.О. Бентлі до нових інженерних звершень, до наших досвідчених сучасників, які зробили свідомий вибір на користь Bentley, саме водії допомагали створювати цей особливий світ навколо марки.

Особливий зв'язок між тими, хто створює автомобілі, і тими, хто ними керує та володіє, допомагає творити історію, не схожу на жодну іншу. 

Категорії автозапчастин