Запчастини на всі моделі BMW

BMW
Виберіть модель
Виберіть модифікацію
Уточніть рік
BMW
Виберіть модель
Уточніть рік

Підібрати і купити запчастини на BMW в нашому інтернет-магазині partsbox.com.ua можна таким чином:

З 2020 року BMW співпрацює в League of Legends з глобально активною організацією Cloud 9, FNATIC, FunPlus Phoenix, G2 Esports і T1.

Команди BMW Esports звикли перемагати, тож кожна з них хоче взяти участь у змаганні командних автомобілів BMW #PimpMyRivalry. Ось чому Cloud 9, Fnatic, G2, FPX, T1 і OG грають у свою A-game та змусили митців світового класу попітніти над деякими химерними ідеями дизайну для своїх автомобілів.

Пухкі хмари, літаючі банани, померанський шпіц – те, про що мріяли гравці, здавалося, що це просто неможливо. Але, можливо, саме та чи інша дивовижна деталь, малюнок на лівих дверях BMW iX1, BMW i4 або BMW i3 e-Drive35L підніме їх на вершину. Хто знає?

Що ж, одна з машин OG зараз у буквальному сенсі обросла бананами. Банани на BMW iX1!!! Тільки наш загін Dota 2 міг це придумати. Плюс соняшники та містичні мавпи-чарівники з лазерними очима розкидані по всьому капоту та бокам автомобіля. Деякі елементи яскраво забарвлені. Цей 4-колісний витвір мистецтва створив португальський художник Жоао «Кардос» Кардозу. Проте не тільки він створював автомобілі з крейзі-дизайном.

Концептуальний художник і дизайнер Сідні Джонс із Торонто сподівалася на творчу A-game Cloud 9. Тобто, до тих пір, поки головний тренер LCS Макс Уолдо не придумав свою особливу ідею червоного дракона, який дихає, і пухких синіх хмар. Що ж, він був переконаний, що це чудовий дизайн. Зібравши весь свій талант, їй все ж вдалося створити унікальний синьо-білий шедевр. Ми впевнені, що для команди їзда за кермом BMW i4 буде схожою на те, що ти пливеш у дев'ятому небі.

Категорії автозапчастин