Запчастини на всі моделі BOGDAN

BOGDAN
Виберіть модель
Виберіть модифікацію
Уточніть рік
BOGDAN
Виберіть модель
Уточніть рік

Підібрати і купити запчастини на BOGDAN в нашому інтернет-магазині partsbox.com.ua можна таким чином:

Найстарішим підприємством компанії є Луцький автозавод, що створений ще у 1951 році. Раніше там розташовувалися ремонтні майстерні. На заводі виготовляються транспортери для сілького господарства, стенди для тракторних двигунів та ще лінійка виробів.

У 1955 році Bogdan ввів в експлуатацію першу чергу автомобілів ГАЗ-51 та ГАЗ-93, також до них випускались запчастини.

Луцький ремонтний завод перейменували в Луцький машинобудівний завод в 1959 році. Його спеціалізацією стало виготовлення кузовних виробів, таких як автокрамниці, авторефрижиратори, вироби спеціального призначення та причепи-рефрижиратори.

У грудні цього ж року починають збирати 50 малолітражних автомобілів ЗАЗ-969В. Саме з їхнім випуском започатковано нову галузь машинобудування на Волині- автомобільну. 11 грудня було перейменовано на Луцький автомобільний завод.

В період з 1975 до 2003 розпочато випуски таких автомобілів як: ЛуАЗ-969А, ЛуАЗ-967М, перший автобус «Богдан» малого класу, розпочато експорт автобусів.

В 2004 підписують угоду з Isuzu Motors Limited про використання бренду Isuzu на автобусах українського виробництва для зовнішніх ринків.

Шляхом добровiльного об’єднання 20 юридичних осiб заснована корпорацiя «Богдан» у 2004 році.

Два роки тому ДП «АСЗ №1» запатентував нову багатофункціональну електричну вантажівку. Її можна вважати відпрацьованим та довершеним зразком, що може серйозно виготовлятися та експлуатуватися потенційним замовникам.

Щоб знайти потрібну деталь Ви можете скористатись трьома способами пошуку:

  1. З’ясуйте марку автомобіля та уточніть її у формі вище, потім натисніть кнопку «Підібрати запчастини»;
  2. При виникненні будь-яких труднощів або ж за допомогою Ви можете звернутись до наших фахівців, вони зорієнтують та допоможуть Вам знайти потрібну запчастину;
  3. Якщо маєте каталожний номер (артикул), запчастини можна знайти за допомогою пошуку у шапці сайту.

В каталозі «PartsBox» Ви зможете знайти детальні характеристики запчастин, фотографії та актуальні ціни. За потреби, наші фахівці допоможуть Вам підібрати автозапчастини на [manuDesc] за VIN-кодом автомобіля.

Автозапчастини на [manuDesc] можуть мати більше сотні варіацій, це залежить від року випуску, моделі та модифікацій автомобіля. Звернувшись до магазину «PartsBox», Ви можете бути впевнені, що всі запчастини підійдуть саме вашому автомобілю, ціна буде мінімальною, а доставка здійсниться в найкоротші терміни.

Ви маєте змогу замовити доставку в Києві (зокрема термінову), а також до інших міст (районних центрів) України. Наприклад до Дніпра, Львова, Одеси чи Харкова.

Оплату можна здійснити в момент отримання товару.

Категорії автозапчастин